Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanından Sürpriz Çalışmalara Hazır Olun!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık bakanından yapılan sürpriz çalışmalarda, ünlü gazeteci Sedat Atilla ile görüşmelerini sürdürdü ve karşımıza çok daha verimli ve yenilikçi bir çalışma fırsatı çıkarıldı.
Bu haber 2017-03-10 14:37:10 eklenmiştir

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Sedat Atilla ile bir görüşme gerçekleştiren Bakan Çelik, gündeme dair net açıklamalarda bulundu ve Türkiye gündemine ve deyindi. Özverili bir çalışmanın her zaman hepimize artı sağlayacağını, yeter ki üzerimize düşen görevleri yapmaya devam edeceğimizi bilmemizi söyleyen Bakan Çelik, elektrik sorunu ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.

 

Artık Elektrik Sorunu Bitiyor!

                Elektrik sorunu malumunuz Şanlıurfa şok haberler ile ilgili gündemi meşgul eden bir konu ve bu konuya ilişkin yoğun bir çalışma temposu sizleri bekliyor. Sizin için üretilen ve fırsatları ile ön plana çıkarılan pek çok seçenek için, tek yapılması gerekenin yeni yasanın kabul edilmesi olduğunu söyleyen Bakan Çelik, elektrik sorunu ile ilgili bir kanun hazırladıklarını ve bu kanunun şu an için tasarı halinde olduğunu bildirdi. Bu tasarı, şu an için Başbakanlıkta ve bunun geçmesinden sonra elektrik sorunu kalmayacak ve ihtiyaçlar çok daha önemli bir şekilde ilerlemeye devam edecek. Bu yüzden yapılması gereken bütün çalışmaların, oldukça verimli olacağının altını çizen Bakan Çelik, kişisel seçeneklerin ve ihtiyaçlara dair üretilen acil durum çözümlerinin her zaman için ön plana çıkarıldığını söylemeye devam ediyor.

 

Profesyonel Yenilikler ve Okullar

 

                Profesyonel yenilikler ve okullar ile ilgili olarak üretilen her seçeneği en uygun dokunuşları ile ön plana çıkaracağını belirten bakan Çelik, okulların artık tek bir kampüs içerisine toparlanacağını dile getirdi. Kampüslerin içerisine inşa edilen okullar sayesinde, öğrenciler daha rahat ve daha sosyal bir eğitim sürecine girecekler ve bu sayede daha verimli, daha estetik ve daha yenilikçi bir çalışmayı da ön plana çıkarmaya başlayacaklar. Bu hem güvenlik için bir artı yaratacak, hem de daha özverili bir çalışma için ihtiyaçlarımızı net bir şeklide bulmamıza artı sağlayacak. Çünkü tamamen farklılık üzerine, tamamen yenilik üzerine bir çözüm sunan okullar, kampüs içerisinde çok daha rahat olacak. Bakan Çelik ve yılların usta gazetecisi Sedat Atilla, yaptığı röportajda bu detayların hepsini ön plana çıkardılar.

ETİKETLER : usta gazeteci sedat atilla
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu