Çocuklarınız İçin İnternet Kısıtlama İmkanı

Çocuklarınız İçin İnternet Kısıtlama İmkanı
Bu haber 2017-03-08 11:12:02 eklenmiştir

 

 

            Çocukların mümkün olduğunca internetten uzak durması ve çok az bir süre girmesi büyük bir önem taşımaktadır. İnternet dünyasında bilindiği üzere hiçbir şey filtrelenmez ve her şey açık bir şekilde rahatça izlenebilmektedir. Yanlışlıkla girilecek olan cinselliğe ya da şiddete yönelik bir fotoğraf ya da video, bir çocuğun hayatı boyunca aklında bırakabilir ve onun gelişimini kötü bir noktaya doğru götürebilir. Bir çocuğun psikolojisi son derece hassastır ve ne görürse etkilenir ya da öğrenirse bazen doğru veya yanlışına bakmadan uygulayabilir. Bu yüzden bir çocuğun kullanacağı interneti sınırlamak ve kontrol altına almak büyük bir önem taşımaktadır. Bunu yapmak için ise internet için profesyonel bir şifreleme sistemi yeterli olacaktır. İster evde ister okula gittiği zaman çocukların gireceği internet için bazı noktalar adına şifreleme sistemi kullanmak için ebeveyn denetimi takip ve koruma programı sizlere en iyi güveni sağlayacaktır.

 

 Çocuğunuz için internet şifreleme sistemi

 

            Bir çocuk için özel olarak yapılmış ve çocukların girmemesi gereken noktalar adına 256 bitlik şifreleme hizmeti çatısı altında aile koruma programı sayesinde çocuğunuz sadece sizin istediğiniz sitelere giriş izni alabilmektedir. Sistemi yüklemek için ise https://aile-koruma.com sitesine girebilir ve dilediğiniz bir paket üzerinde site uygun geleni en uygun fiyatlar ile atın alabilir ve hemen yükleyebilirsiniz. Çocuğunuz okulda iken ya da sizden uzak her hangi bir yere gitmiş ise, kendi cep telefonundan ya da bilgisayarından gireceği tüm siteler adına kaliteli bir şifreleme hizmeti ile kendi işinize rahatça bakabilirsiniz. Üstelik sadece internet kısıtlaması değil, aynı zamanda internette gezinirken neleri araştırmış ya da nerelere girmiş veya girmeye çalışmış tüm bunları öğrenebilir ve ilerisi adına hemen çocuğunuz için bir önlem alabilirsiniz. Evladınızın gelişimi adına bu koruma programı ile onu yakından takip edebilir ve gelen ya da giden aramaları da yine öğrenerek engelleme yapabilirsiniz. İnternet dünyasının en büyük tehlikelerinden biri de mağazalar üzerinden indirilen oyun türleridir. Çocuklar bu oyunların büyük bir çoğunluğu adına adeta müptela olmakta okulda ya da evde derslerine odaklanmak yerine sürekli olarak bu oyunları araştırıp, oynayıp düşünüyorlar. Bunun için ise tek yapılması gereken koruma programı bünyesinde çocuğunuzun hangi programı yükleyip oynadığı ya da sildiğini anında takip ederek buna bir engel koyma fırsatını yakalamaktır. Bu da çocuğunuzun zaman içerisinde bu oyunları unutmasına ve derslerine odaklanmasına fırsatı vermektedir.

 

 Kaliteli bir takip koruma programı

 

            Profesyonel ve detaylı bir şifreleme ile birlikte takip hizmeti veren bu program sayesinde cep telefonunu sürekli olarak kontrol ederek depolama yaptığı tüm belgeler ya da fotoğrafları ve videoları kontrol edip bilgi sahibi olmanız izin elinizde. Ayrıca internet üzerinden bağlantı yaptığı her türlü paylaşım siteleri ve programlarını da takip edebilir ve neler paylaşmış kimler ile neler yazışmış her birini öğrenme şansına erişebilirsiniz. Bu kusursuz bir hizmet sunan ebeveyn denetimi programı sayesinde çocuğunuzun internet üzerinden yaptığı bütün girişimleri anında görme şansınız bulunmaktadır. Kurulumu ve kullanılması son derece basit olan bu casus programı için istediğiniz bir paketi seçtikten ve ödemesi yapıldıktan sonra verilen talimatlar bünyesinde programı kurabilir ve hemen kullanamaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz demoyu da açarak videolar eşliğinde sistemin nasıl yüklenmesi gerektiği konusunda ve şekilde kullanılacağı adına en doğru hizmeti alabilir ve çocuğunuz bütün bir gün tam bir güven altına alabilir, onu sürekli olarak kontrol edebilirsiniz. Hayat artık bunu bir mecburiyet haline getirdi ve //24 hizmet ile sizlere en iyi hizmeti buradan sağlayabilirsiniz.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu