Araç Seramik Kaplama

2005 yılında, idealist iki genç yatırımcı tarafından kurulan Setkim Kimya, Türkiye’de oto bakım ve temizlik konusundaki üretim eksikliğini fark ederek, bu alanda imalata başlamıştır.
Bu haber 2017-02-08 16:17:41 eklenmiştir

Türkiye’de ilklere adım atan Setkim Kimya, Divortex markası altında ilk kez fırçasız köpüklü yıkama ürünlerini üretmeye başladı. Piyasaya girdiğinden bu yana başarıları ile adından söz ettiren Divortex, oto bakım ürünlerinin yanı sıra endüstriyel genel temizlik ürünlerinin imalatını gerçekleştiriyor.

Temizlik alanında yapılan üretime, 2015 yılında halı temizlik ve bakım ürünlerinin yanı sıra yat ve tekne bakım kimyasallarını da ekleyerek üretmeye başladı. Her geçen gün ürün yelpazesine yenilikler katan Divortex, araç bakım ve temizlik kimyasalları arasında yer alan araç seramik kaplama ürünleri ile de oldukça beğeni toplamaktadır. Araç seramik kaplamanın amacı, araçlarınızın zaman içinde maruz kalacağı yıpranma ve aşınmalardan mümkün olduğunca az zarar görmesini sağlamaktadır.

Bu amaçla, üretimi gerçekleştirilen ürün sayesinde aracınız yıllarca oksitlenme, renk atma, boyasına zarar verecek reçine, kuş pisliği gibi dışsal etkenlerden korunacaktır. Araç seramik kaplama bir kereye mahsus olarak yapılmakta ve tekrarına gerek kalmamaktadır. Divortex tarafından üretilen bu ürün soyulmaz, çatlamaz ve hiçbir koşul altında aracınızın üzerinden dökülmez. Aracınızın üzerine dökülebilecek ya da çevre şartlarından dolayı maruz kalacağı asitler, kuş pisliği, çamur, UV ışınlar, tuz, küçük çiziklere karşı seramik kaplama aracınızı koruyacak ve kolaylıkla temizlenebilecek. Divortex’in sizlere sunduğu araç seramik kaplama ürünler, beş yıl uygulama garantisine sahip.

Su kaydırma özelliğine de sahip araç seramik kaplama ürünleri, yağmurda kolaylıkla ve keyifli bir şekilde araç kullanmanızı sağlayacaktır. Asit yağmurlarından da aracınızın korumasını sağlayan bu kaplama, aracınıza uygulandıktan sonra yetmiş iki saat içerisinde maksimum sertliğe ulaşarak, yıllarca aracınızı koruyacak ve kalıcı parlaklık sağlayacaktır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu