Kesisiz Estetik Yapan Ankara Örümcek Estetiği Merkezi

Sadece 20 dakika içerisinde kesisiz, ağrısız, yepyeni bir yüze kavuşacağını duymak; estetik kaygıları olan herkes için heyecan vericidir.
Bu haber 2017-02-01 07:14:49 eklenmiştir

 Dr Özgür Koldaş yönetimindeki Ankara örümcek estetiği merkezi, son zamanlarda cerrahi olmayan cilt estetiği yöntemlerinde en çok tercih edilen uygulamaya öncülük ediyor. 2000'li yılların başından beri gündemde olan teknik, en başarılı medikal estetik kulvarında yer alıyor.

Örümcek Estetiği Hakkında...

Örümcek estetiğinin bu kadar çok sevilen ve talep edilen güzelleşme unsuru olmasının ardında yatan en önemli neden; cerrahi olmayan bir işlem olması. Örümcek estetiği cilt altında tıbbi ipler yerleştirerek zamanla azalacak kollajen, fibroblast ve elastan üretimini aktive eden bir sisteme dayanıyor. Yapısal olarak örümcek ağı lifleri gibi görünen en son tıbbi ipler kullanılıyor. Esnek olan bu ipler cildin altına bir ağ gibi yerleştirilebiliyor, bu yüzden tekniğe "örümcek ağı tekniği" adı veriliyor. 

Örümcek Estetiğinde Başarının Sırrı

Cerrahi tecrübe, bir sanatçı perspektifi ve her şeyin öncesinde el sanatları... Dr Özgür Koldaş kişisel ihtiyaçları kavrayarak tasarladığı örümcek web estetiğinde öncelikle en tabii görünümü elde etmek için Ankara örümcek estetiği uygulamalarına bireysel çözümler getirerek gençlik sırlarını ortaya çıkarıyor. Anatomi bilgisi yöntemin temel bir özelliği iken el sanatı bu tekniğin üstünde tutuluyor.

Ankara Örümcek Estetiği Tekniğinin Detayları

Aslında tekniğin ilkesi oldukça basit; cilt yüzeyi ne yara izi, ne de kesi içermediği için, deri alt tabakası bir ağ gibi örtülüyor, tıbbi iplikler cilt ile reaksiyona giriyor. Böylece biyolojik bir fibroblast olan doğal bir lif üretiliyor ve kollajen üretimi artıyor. Cilt dokusunun kendisini yenilediğini ve gençleşerek esnek, gergin bir yapı kazandığını gözlemliyorsunuz. Bu organik mekanizma ile gün geçtikçe belirli bir fark görüyorsunuz. Cildin altındaki tıbbi iplikler altı aydan sonra erimeye başlıyor gençleşme hayat boyu sürüyor; Kısaca, yaşınız geride kalıyor.

 

Güzellik, onu deşifre ettiğinde keşfedilir. Herkesin kendine özgü bir yüz ifadesi vardır, bu ifade gençleştirirken korunmalıdır ve en doğal görünümü elde etmek için kişisel bir tedavi planlaması yapılmalıdır. Doğru bir estetik cerrah, doğru planlı bir tedavi ve doğru uygulanmış örümcek web estetiği hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KADIN haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu