Tesettür Feracedeki En Son Trend Nedir?

Tesettürde ki ilerleme ve gelişim her geçen gün artmaktadır. Birçok yeni tesettür ürününün vitrinlerin içinde yer aldığı ve her geçen gün bu sayının arttığı görülmektedir. Özellikle tesettür giyime dair pek çok ürünün her geçen gün hızla değişime girdiği görülmektedir.
Bu haber 2017-07-05 17:05:06 eklenmiştir

            Tesettürde ki ilerleme ve gelişim her geçen gün artmaktadır. Birçok yeni tesettür ürününün vitrinlerin içinde yer aldığı ve her geçen gün bu sayının arttığı görülmektedir. Özellikle tesettür giyime dair pek çok ürünün her geçen gün hızla değişime girdiği görülmektedir. Bu tesettür giyim ürünleri içinde özellikle feracelerin bu değişim ve gelişim payından en çok aldığı görülür. Çünkü tesettür ferace ürünleri genel olarak dış giyime hitap eder. Bu sebeple dış giyim ürünleri içinde en çok tesettür feracelerin sık kullanılması bu değişimin de odak noktasını oluşturur.

 

 1- Tesettür Feracedeki Değişim Ne Yönde Olmuştur?

 

            Yıllar içinde siyah rengin hakimiyet kurduğu bir tesettür ferace yoğunluğu görülür. Artık siyah rengin hakimiyeti yerine birçok yeni renk feracelerde yer almaktadır. Bordo, vizon, lacivert, yeşil, mavi ve daha pek çok renk feracelerde görülmektedir. Tesettür ferace modelleri de buna paralel olarak değişmiştir. Dış giyim ürünleri sürekli kalite yönünde kendini geliştirmiş ve bu alanda çalışan tasarımcı sayısı da artmıştır. Bu alanda çalışan ve uzmanlaşan tasarımcı sayısının artması da tesettür ferace modelleri gelişimini etkilemiştir.

 

 2- Tesettür Ferace Çeşitleri Değişmiş Midir?

 

            Özellikle tesettür ferace modellerinin değişimini bu dönemde görmek mümkündür. Kolları, yakaları ve etek kısmı birbirinden farklı pek çok ferace modelleri görmek mümkündür. Ayrıca modeline göre de tesettür ferace fiyatları da değişim gösterir. Yoğun bir işçiliğe sahip feracelerin fiyatları da buna paralel olarak artmaktadır. Özenle hazırlanmış, dikilmiş, tasarlanmış ferace fiyatları da bu sebeple daima daha yüksektir. Ama sağlığa zararı bulunmayan feracelerin kumaşlarına daima dikkat edilmesi gerekir. Kaliteli bir ürün daima sağlık dostudur. Bu sebeple de daima kaliteyi bünyesinde barındıran kaliteli kumaşları ferace alırken seçmek gerekir.

 

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu