Konforlu Çağrı Mobilyaları

Modern global dünyanın, kapı aralamış olduğu insanlar, her anlamda bilinçli birey haline gelerek, satın alacak olduğu ürünleri, araştırmalarına neden olmaktadır.
Bu haber 2017-04-11 00:34:45 eklenmiştir

Bugün, kullanılmakta olan çağrı merkezi mobilyaları koşullara uygun bir şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Baktığımız zaman birbirlerinden kullanışlı, birbirlerinde değerli birçok ürünlerin sunulmuş olduğu günümüz dünyasında, her türde beklentilere yanıt verebilecek türden özellikler taşımakta olan ürünler bulunmaktadır. Günlük yaşantının yorgunluğunu üzerine bir de çalışmış olduğunuz iş ortamının getirmiş olduğu yorgunluklarında eklenmesi nedeni ile ağrı merkezi mobilyası, çalışmakta olan kişilerin rahat bir şekilde çalışmalarını sağlamaktadır. Müşteriler ile ters bir şekilde konuşulmaması adına, çalışan personellerin huzurlu ve rahat bir ortamda çalışıyor olması gerekmektedir. Bu durumu sağlayabilmenin ilk kuralı ise; konforlu çağrı merkezi mobilyasını temin etmek olarak dile getirebiliriz. Bu ortamlar içerisinde bulunmakta olan onlar kişinin, sesleri havada uçmaktadır. İnsan ister istemez gerilmektedir. Böyle bir ortam da ve işin içerisinde kullanılmakta olan eşyaların konforsuzluğu eklendiğinde ciddi bir anlamda rahatsızlık verici etkileri de beraberinde getirmektedir.

Çalışmakta olan personellerin sabırları taşar ve sunmakta oldukları hizmetlerinin kalitesi düşer. Bu da doğrudan olarak müşteri kaybına neden olmaktadır. Birbirlerine zincir gibi bağlı olan bu elementlerden dolayı, oticari yaşamınızın etkilenmemesini istiyorsanız, çalışmakta olan personellerinize gerekmekte olan önem ve değeri göstermelisiniz. Çalışma ortamın hizmet vermekte olan personellerin rahat ve konforları adına fileli ofis koltukları gerekmekte olan tüm desteği sağlamaktadırlar. Saatler boyu çalışmak zorunda olan personelleri, bir süre sonra oluşmakta olan sırt ağrılarından kurtararak rahat etmelerini sağlayan bir ürün grubundan söz edilmektedir. Kaliteli call center mobilya ürünlerini tercih ederek, çalışmakta olan personelinizin performansını kat ve kat artmasına yardımcı olabilirsiniz. Birçok çağrı merkezlerinde kullanılmakta olan ofis koltukları, dayanıklı ve uzun bir süre kullanılması, özel sünger döşemeleri ile imal edilmesine bağlıdır. Aksi takdirde, ofis sandalyeleri callcenter çalışan personelleri için sorun olmaya başlamaktadır. Çağrı merkezlerinde çalışmakta olan personeller için çeşitli bir sayıda testlerden geçmiş olan ofis koltukları önerilmektedir. Piyasa üzerinde satılmakta olan koltuklar, çağrı merkezleri kullanım için uygun olmamaktadır. Personellerin çalışma sandalyesi, rahat bir şekilde hareket edebilmeli, sırt kısmı bilgisayar kullanımı için uygun olmalıdır. Koltukların sünger densitesi asgari 32 kalitede olmalıdır. Türkiye’de çağrı merkezi mobilyası konusunda ofisinisentasarla, rubiby ve mod tasarım gibi büyük markalar mevcuttur.

Çağrı Merkezleri Mobilya Fiyatları

 

Birinci kalitede ki ahşaplar ile yapılmakta olan ister mat isterseniz de parlak olan ürünleri tercih edebilmeniz için renk ayrımı olmaksızın, dilediğiniz renklerde çağrı merkezi mobilyaları yaptırabilirsiniz. Aynı zaman da isteklerinize göre üzerlerinde ekstra olarak motifler görmek artık çok kolay olmaktadır. Firma ile bütün bu isteklerinizi kolay bir şekilde karşılayabileceksiniz. Hayallerinizi artık gerçeğe dönüştürebileceğinizden dolayı, internet üzerinde gerekli olan bilgileri alabilir ve istediğiniz siparişleri verebilirsiniz. Türkiye’ nin en kalite olan ürünlerini böylece size en uygun fiyat seçenekleri ile alabilirsiniz. Aynı zaman da istek ve zevklerinize göre çağrı merkezi mobilyaları yaptırarak, kurumlarını profesyonel ekip ile kolay ve rahat bir şekilde yaptırabileceksiniz. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu