Ayakkabısı Sanayideki İş Hayatınıza Dikkat Eder -Ema Ayakkabı

Üretilen işçi ayakkabısı modellerimiz ile siz de çalışırken güvende kalacaksınız.
Bu haber 2017-04-10 12:37:14 eklenmiştir

Ülkemizde 1991 yılından itibaren faaliyet göstermekte ve iş güvenlik kapsamında özel ayakkabılar üreten ema markası bu alanda ürünlerini tüm dünyaya yaymaktadır. Gerekli olan tüm İSO standart belgelerine sahip olarak üretimi devam eden bu ayakkabılarda aynı zamanda da Avrupa standartlarına uygun tasarımlar da gerçekleşiyor. Bu sayede ortaya son derece kaliteli ürünler çıkıyor. Ema ayakkabı markası olarak ürünlerimizi sadece ülke genelinde değil aynı zamanda da tüm Avrupa piyasasına sürerek iş güvenliği kapsamında gerekli önlemlerin alınmasını sağlıyoruz. Üretilmiş olan işçi ayakkabısı çeşitlerine baktığımızda tam 5 farklı seçeneği karşımızda görüyoruz.

·        Kış mevsimine özel olarak üretilmiş olan kış iş güvenliği ayakkabı modeli

·        Yaz mevsimine özel olarak üretilmiş olan yaz iş güvenliği ayakkabı modeli

·        Elektrik işinde çalışan elektrikçiler için özel olarak üretimi yapılan elektrikçi iş ayakkabı modeli

·        Kompozit burun yapısı ile üretilen iş ayakkabı modeli

·        Hafif sanayi alanlarında tercih edilen hafif iş ayakkabı modeli

Tasarlanmış olan tüm bu ayakkabı modelleri farklı üretim aşamalarından geçmektedir. Ancak ortak olarak tüm ayakkabı modellerinde hakiki yani gerçek deri malzeme tercih ediliyor. Kış için üretilen işçi ayakkabısımodeline baktığımızda ekstra olarak içinde yün malzemeli bir bölümümüz de vardır. Bu sayede işçilerin güvenliği sağlandığı gibi aynı zamanda soğuktan da ayakları korunmuş olacaktır. Yaz mevsimi için üretimi gerçekleşen bu ayakkabı modelinde ise yün malzeme kullanılmıyor. Bu ayakkabı modelindeki asıl amaç da yazın hareket edebilmeyi kolay bir şekilde gerçekleştirmektir.  Aynı zamanda ayağın terlemesini önleyici ve antibakteriyel yapıdaki malzemeler de kullanılıyor. Elektrikçiler için üretilen ayakkabı çeşidinde üretimde çıkan ayakkabıda sağlanması gereken asıl özellik su ve elektriği hiçbir şekilde geçirmeyecek olmasıdır. Aynı zamanda yalıtım açısında da gerekli tedbirler alınmalıdır. Hafif iş ayakkabı modelinde de işçinin ayağını kolay bir şekilde hareket ettirebilmesi için esnek ve ergonomik kolay kullanışlı modeller üretiliyor.

 

İşçi ayakkabısı türünde üretmiş olduğumuz tüm ürünlerimiz kaliteli ürünlerdir. Gerekli standartlara da uygun olarak bu ürünleri üretip tüm dünyaya satışını yapmaktayız.

ETİKETLER : İşçi Ayakkabısı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu