Medyumlar ile İlgili Yoğun Şikayetler Var

Eterik dünyaya hakim olan ve sezilerini güçlü bir şekilde kullanan medyumlar, ne yazık ki birçok insan tarafından büyük ön yargılar ile yargılanıyor ve tanımlanıyorlar.
Bu haber 2017-04-06 19:31:29 eklenmiştir

Eterik dünyaya hakim olan ve sezilerini güçlü bir şekilde kullanan medyumlar, ne yazık ki birçok insan tarafından büyük ön yargılar ile yargılanıyor ve tanımlanıyorlar… Büyücü ya da falcı gibi ön yargıya sahip tanımlamalar ne yazık ki çok yanlış ve bu işi iyi yapan medyum kişilere de büyük bir haksızlık olarak nitelendirebiliriz. Medyum hoca şikayet konularına göz atarsanız eğer genellikle bu tür şikayetler karşınıza çıkıyor ancak insanların medyumları yanlış tanımaları da ne yazık ki bu şikayetleri arttırıyor. Medyum şikayetleri listesinde dolandırıcı isimler de dikkatleri çekiyor ve bu işi paraya çevirmiş ve bir gelir kapısı olarak kullanmış isimler de mevcut.

Medyumlar için falcı veya büyücü gibi bir tanım yapmak çok basit olacaktır ve hatta bazı insanlar medyumların muska yazdıklarını düşünüyor ve onlara bir hoca ya da imam gibi davranıyor ve muamele yapıyorlar. Medyum hoca şikayet listesinde bu tür komik şikayetler de var ancak ilk etapta onları biraz daha yakından tanımak ve o şekilde yargılamak ya da değerlendirmek gerekiyor

 

Medyum şikayetleri incelendiğinde insanlarımızın da zaman zaman bilinçsiz bir şekilde davrandıklarını görebiliyoruz ve bu da gerçekten üzücü bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Medyumlar, özel kimselerdir ve onların sezileri normal bir insana göre çok ama çok daha kuvvetli ve güçlüdür. 

ETİKETLER : medyum hoca şikayet medyum şikayetleri
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu