Medyumları Tanıyalım

Cinler ve birtakım ruhani varlıkları aracı olarak kullanan ve ruhlar alemi ile kısa sürede bağlantı kurup gelecek hakkında da öngörülerde bulunan özel kimselere verilen addır.
Bu haber 2017-04-06 19:30:07 eklenmiştir

Cinler ve birtakım ruhani varlıkları aracı olarak kullanan ve ruhlar alemi ile kısa sürede bağlantı kurup gelecek hakkında da öngörülerde bulunan özel kimselere verilen addır. Medyumluk bir meslek olarak yapılmaktadır ve günümüzde bu işi ciddi anlamda profesyonel bir şekilde icra eden medyumlar da vardır. Genellikle havas ilmi baz alınır ve medrese eğitimi alan çok sayıda medyum olduğunu da söylemek mümkün. Bu işi art niyetli yapan dolandırıcı medyumlar konusunda da bilgi sahibi olmanız gerekiyor çünkü mesleğini kötüye kullanan ve medyumluk adını da kirleten bu şarlatanlar yalnızca paranızı alıyor ve hayalleriniz ile oynamaya da devam ediyorlar.

 

Medyumluk, insanlara olumlu katkıda bulunmak ve onlara birtakım konularda bilgi vermenin yanı sıra yardımcı olmak için yapılan bir meslektir. Yüksek rakamlar alarak bu işi bir gelir kapısına dönüştürmek de ahlaki ve etik olarak hiç de uygun değildir. Dolandırıcı medyumlar şeklinde bir liste oluşturduk ve şikayet aldığımız bu isimleri de yine bu liste ile birlikte sizinle buluşturuyor ve bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz. Sizler de medyumlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve şarlatanların isimlerine ulaşmak isterseniz eğer bu listeden yardım ve bilgi alabilirsiniz. Gerçek medyumları da zan altında bırakan bu şarlatanlar ne yazık ki sektörü de ele geçirmiş durumda ve her geçen gün de sayıları biraz daha artıyor. 

ETİKETLER : dolandırıcı medyumlar
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu