Gizli Mesaj Nedir? Nasıl Gönderilir?

Normalde insanlarımız arasında çok fazla gizli takılan insanlar vardır. Özellikle içine kapanık insan sayısı çok ama çok fazladır. Biz görmesek de sürekli olarak insanların içinde paylaşmak istedikleri gizli anıları mesajları bulunur.
Bu haber 2017-03-28 22:46:12 eklenmiştir

Normalde insanlarımız arasında çok fazla gizli takılan insanlar vardır. Özellikle içine kapanık insan sayısı çok ama çok fazladır. Biz görmesek de sürekli olarak insanların içinde paylaşmak istedikleri gizli anıları mesajları bulunur. Bunun sebebi aslında biraz da toplum baskısıdır. Bu tür kişiler genelde gizli mesaj yollama sitesi arayışlarına girerler. Çünkü internet ortamı üzerinde bu tür işler kolay gelir insana. Kimse bizi görmez izlemez ve bizim kim olduğumuzu bilmez. İnsanlar yorum yaparken bu yorumları okuma şansımız ve düşüncelerimizi açığa vurma şansımız olur. Tabi ki bu bence internetin en iyi yanlarından bir tanesidir.

İnsanın bir sırrını paylaşması kadar güzel bir şey olabilir mi?

 Tabi ki bu sırrı paylaşamıyorsanız gerçekten çok kötü durumlar gerçekleşebilir. Gizli mesajlarımızı insanların görmesini gerçekten çoğumuz istemeyiz. Tamam bazı mesajları görebilirler fakat biz olduğumuzu bilmemeliler. Bunun sebebi az önce de belirttiğim gibi, toplum baskısıdır. Bu ne kadar iyi ne kadar kötü inanın bilinmez ama gerçekten toplum baskısının insanlar üzerindeki açık etkilerinden bir tanesidir. Bu yüzden internet gerçekten bu tür konular için çok ama çok faydalıdır. İnsanların psikolojik problemler yaşamasını engeller. Gerçekten özellikle bu tür konularda  insanların bazı şeyler içlerine atmalarını engelleyen büyük araçlardan bir tanesidir. Umarım daha iyi şeyler için kullanılmaya devam edilir.  

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu