Vajina daraltma ameliyatı


Bu haber 2017-03-23 17:04:05 eklenmiştir

Vajina Daraltma operasyonu kadınların hem cinsel anlamda tatminsizliğin,n görünüm düzeltme yanı sıra tedavi edilmesinde ve her daim söz ettiğimiz gibi idrar kaçırma sorununun tedavisinde uygulanabilmektedir.

Vajina daraltma operasyonları kimlere uygulanır?

Vajina daraltma ameliyatları genellikle birden fazla normal doğum yapmış kadınlara ya da doğum esnasında vajinanın aşrı zorlanmasından kaynaklanan genişlemelere dair yapılmaktadır. Ayrıca normalden fazla kilolu yani iri bebek doğuran ve yine bu nedenle vajinada aşırı genişleme meydana gelen kadınlara uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra henüz doğum yapmamış fakat yine de* doğumsal olarak vajinası geniş olan kadınlara da uygulanabilir.

Vajina Daraltma ameliyatı operasyonu sayesinde vajinanın alt bölgesine cerrahi bir uygulama yapılıyor olsa da, vajina girişinde daralma meydana gelerek ilişki sırasında penisin, kişilerin klitorisine daha çok temas etmesi sağlanarak, kişilerin daha fazla haz alması da sağlanacaktır. Kısacası vajina daraltma ameliyatı aynı zamanda kadınların orgazm sorununu da ortadan kaldırabilmektedir.

Operasyon süresi ne kadardır?

Vajina daraltma ameliyatları genellikle 1 saat kadar sürmekte olup, uygulama sürecinde kişilerin herhangi bir ağrı duymaması adına da lokal ya da genel anestezi altında yapılmaktadır. Bu nedenle de son derece konforlu bir şekilde işlem yapılarak, istenilen daralma sağlanabilmektedir.

Ankara Genital Estetik denildiğinde aklımıza gelen en donanımlı ve güvenilir isimlerden biri şüphesiz ki Doktor Uzay Yıldırım’dır Uzun senelerden beri Ankara genital estetik alanında hizmet vermekte olan Yıldırım, sadece genital estetik alanında değil, aynı zamanda çok daha özel ve önemli operasyonlar ile de hastalarına hizmet vermekte ve vermeye de devam etmektedir.

Genital estetik nedir?

Genital estetik operasyonları aslında isminden de anlaşıldığı gibi vajinanın estetik bir görünüm kazanması adına yapıldığı gibi, aynı zamanda, idrar kaçırma gibi sağlık problemlerinin de tedavi edilmesinde de tercih edilebilmektedir. Özellikle de ilerleyen yaşla birlikte önemli bir sorun olan idrar kaçırma genital estetik operasyonları arasında en çok bilinen vajina daralma işlemleri sayesinde güvenle ve kolaylıkla tedavi edilebilmektedir.

Sizlerde genital estetik işlemlerimiz hakkında bilgi ya da internet sitemizden www.uzayyildirim.com bilgi almak için hemen tıklayın!

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu