CapitalADS ile Online Reklam Sektöründen Gelir elde et

Dijitalleşen çağımızla birlikte online reklam sektörüne duyulan ihtiyaç günden güne artıyor. Markalar internet üzerindeki varlıklarını oluşturmak ve sağlamlaştırmak için ciddi bütçeler ayırmış durumda.
Bu haber 2017-03-11 13:56:03 eklenmiştir

Dijitalleşen çağımızla birlikte online reklam sektörüne duyulan ihtiyaç günden güne artıyor. Markalar internet üzerindeki varlıklarını oluşturmak ve sağlamlaştırmak için ciddi bütçeler ayırmış durumda. Ve bunun sonucunda  2016 yılında online reklam sektöründe harcanan tutar 15milyar dolar düzeyinde… 2020’ye kadar ise 23milyar dolar seviyelerine gelmesi beklenmekte.

Online reklam sektörü gelişirken, internet kullanıcılarının ve girişimcilerin de bu sektörden yararlanmasını hedefleyen bir şirket Türkiye pazarında ısınma turlarına başladı. 2016 yılı Aralık itibariyle, kullanıcıların da online reklam sektöründen pay alabileceği bir şirket doğdu: CapitalADS

İngiltere’de kuruluşu tamamlanan şirket, sektördeki açığı kapatmak, kullanıcılarının reklam sektöründen düzenli gelir elde etmesi amacıyla reklam paketi satışlarına başladı. Satış ortaklığı yöntemini benimseyen Capitalads’e dahil olarak hem düzenli gelir sahibi olabilir, hem de şirketin tanıtımından ekstra komisyon alabilirsiniz.

100$’lık ve 1000$’lık iki reklam pakedi çeşidiyle hizmet sağlayan Capitalads: “Sürdürülebilirlik Mottomuz” diyerek uzun soluklu bir iş modeli oluşturmak istediklerini vurguladı. Tüm dünyada, yepyeni bir sistemi girişimcilere sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten CapitalADS yetkilileri, girişimcileri bu online platformu birlikte geliştirelim diyerek davet etti.

Alınan reklam paketleri 1 yıl içerisinde 2 kattan fazla bir kazancın kapısını açarken, en önemlisi bu kazancın güvenilir bir platform ve şirket yapısıyla kullanıcılara sunulması oluyor…

Online kazanç dünyasında güvenilir ve sürdürülebilir bir iş modeli oluşturmak ve bu iş modelini bulabilmek oldukça zorken girişimcilerin imdadına CapitalADS yetişti.

Yüksek komisyonlar, gerçekleştirilemeyecek vaatler, süslü cümleler. CapitalADS platformunda bulamayacağınız şeylerden bir kaçı. Peki CapitalADS’te girişimciler ne bulabilir?. Güvenilirlik, Sürdürülebilirlik, Ek gelir imkanı, Uzun süreli kazanç.

CapitalADS şirketin dünya üzerindeki büyümesinde katkıları bulunan liderlerini desteklemek amacıyla 10 Mart itibariyle Range Rover Promosyonu başlatıyor… 1.000.000$’lık ciroya ulaşan liderler sıfır Range Rover kazanıyor. Hayallerinizdeki araba CapitalADS’ten!

Eğer sizin de aradığınız bunlarsa, bir ek gelire ihtiyaç duyuyorsanız, kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödemekte zorlanıyor; hayatınıza yeni bir rota çizmek istiyorsanız Capitalads bünyesine dahil olarak başarabilirsiniz.

Şimdi Kayıt Olun!

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu