Kalıcı Makyaj Ürünleri

Kadın ve güzellik dersem hemen aklınıza makyaj gelir. Çünkü gerçekten kadınların bir numaralı vazgeçilmezlerinden bir tanesi makyajdır. Makyaj günümüz kadınları için gerçekten bazen günü kurtarıcı özelliğe sahiptir, fakat bazı durumlarda da bu durumun dezavantajlarını görebilmeleri mümkündür.
Bu haber 2017-03-11 10:25:11 eklenmiştir

Kadın ve güzellik dersem hemen aklınıza makyaj gelir. Çünkü gerçekten kadınların bir numaralı vazgeçilmezlerinden bir tanesi makyajdır. Makyaj günümüz kadınları için gerçekten bazen günü kurtarıcı özelliğe sahiptir, fakat bazı durumlarda da bu durumun dezavantajlarını görebilmeleri mümkündür. Özellikle kalıcı makyaj kullanmayan kadınlar bazen makyajın akması durumunda çok zor durumlara düşebilmektedir. Zaten kadınların çoğu kalıcı makyajı gün içi tempoda sıkıntı çekmemek için kullanmaktadırlar ve günler boyunca bu makyajdan yararlanabilmektedirler. Bunun dışında kadınlar gerçekten kaşlarına ciddi şekilde önem vermektedirler. Özellikle microblading yöntemi ülkemizde son zamanlarda çok ama çok fazla kullanılmaktadır. Microblading bir nevi kaş çizme sanatıdır diyebiliriz.

Tercih edilmesinin sebeplerinin başında ise kadınların kendi istedikleri şekilde kaşlarını çizdirebilmeleridir. Tabi ki kaş çizdirildiğinde doğal olmalı ki dış görünüşte problem yaratmasın. İşte microblading özellikle deri altına boyama yapılarak uygulandığı için doğal bir görünüm kazandırmaktadır ve kadınların ilk tercihleri arasında gelmektedir. Genellikle kaş inceltme ve çizdirme durumlarında da sık kullanılabilmektedir. Son olarak ipek kirpik konusuna gelecek olursak, ipek kirpik kadınlar tarafından sık kullanılan kirpik türleri arasındadır. Bunun sebebi kadınlar sürekli olarak doğal bir görünüm talep eder. Diğer kirpiklere oranla ipek kirpik her zaman avantajlıdır. Çünkü ipek kirpiğin büyük bir kısmı hayvan tüylerinden elde edilmektedir. Bundan dolayı ekstra makyaja ve ekstra işlemlere dayanıklıdır. Tekil olarak işlenebildiğinden de çok avantajlıdır.   

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -

Bakbumoda Kadın Moda Haber Portalı
© Copyright 2017 Bakbumoda. Tüm hakları saklıdır.
erkek deri mont bodur zeytin fidanı adana masaj salonu